קורס מנעולן אונליין

אנו מאמינים כדי למידה אינטנסיבית בזמן קצר תחסוך לכם זמן ועלויות גבוהות על מנת להקנות לעצמכם מקצוע שבו אתם חושקים.

לפרטים נוספים השאירו פרטים

מה ההצעה שלכם? פרטו

אנחנו לא מפרסמים מחירים בפרסומים אלא מפרסמים מקצוע משתלם שעושים בו 15 אלף בחודש. עדיף שתכנסו לפייסבוק על מנת לראות איך אנחנו מקדמים את העסק ומושכים קהל. ההצעה שלנו בגדול זה “בוא לעשות כסף במקצוע המבוקש ביותר בתחום”.
 

איזה כאב אתם פותרים ללקוח?

עבודה. כסף. הקורס מתאים לכל תווכי הגילאים בין אם מדובר בחייל משוחרר. סטודנט. אדם שכבר עובד בעבודתו ורוצה להכניס מקור הכנסה נוסף. פנסיונר ועוד
 
נגן וידאו
נגן וידאו
נגן וידאו

קורס מנעולן אונליין

שנים של ניסיון בשוק העסקי בישראל הביא את אבישי כהן מייסד ומקים עמותת “מומחי מיגון ודלת” להכרה כי כדי ללמוד מקצוע מעשי ולהרוויח ממנו כסף, לא צריך להשקיע חודשים של למידה תאורטית שכרוכה בזמן יקר ולא מעט כסף.
“קורס מנעולן אונליין” נפתח על מנת להקנות מקצוע תוך למידה של זמן קצר ברמה התיאורטית והפרקטית ומיד בסיום הלמידה כבר לצאת לשוק הישראלי עם כלים משמעותיים על מנת לפתוח עסק משלכם או לעבוד כעבודה נוספת וליצור הצלחה מיידית.

אנו מאמינים כדי למידה אינטנסיבית בזמן קצר תחסוך לכם זמן ועלויות גבוהות על מנת להקנות לעצמכם מקצוע שבו אתם חושקים.
אנו שמים דגש על מתן למידה פרקטית חסרת פשרות וכל זה על מנת להוציא אתכם לשוק עם ידע וכלים שיבואו לידי ביטוי ברווחים שלכם לאורך זמן.
בואו והצטרפו למהפכה ותוכלו להנות ממקצוע לכל החיים שישפר לכם את איכות החיים.

אנו מאמינים כי כדי להצליח בשוק הישראלי דרוש חזון ,ניסיון ומכירות. אנו נדע לספק לכם את כל אותם פרמטרים על מנת שכבר בתום הקורס, יהיה ברשותכם את כל הכלים האלה בדרך להצלחה.  

אז מה לומדים בקורס:

איך הקורס עובד?

מחיר הקורס העיוני דרך האתר והכשרה מעשית הינו 13,800 ₪

מחיר הקורס כרגע במבצע חסר תקדים הינו 6900 ₪

מה מקבלים ללא עלות נוספת?