מה זה קידום אתרים?

5/5
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

אם יש לכם אתר אינטרנט וטרם התחלתם לשווק ולפרסם אותו כנראה שכבר שמעתם לא פעם על המושג
קידום אתרים. קידום אתרים אורגני (SEO באנגלית) הוא בעצם שם של טכניקת פרסום שבמהלכה תצטרכו
לבצע כל מיני פעולות שמטרתן היא לקדם את האתר שלכם במעלה תוצאות החיפוש בגוגל.
בעוד יש מאות פרמטרים שמשפיעים על קידום האתר בגוגל, אתם וודאי תצטרכו חברת קידום אתרים שהיא בעלת ניסיון בקידום אתרים של לקוחותיה ויכולה להשתמש בניסיון הזה כדי לקדם אתכם.

קידום אתרים , קידום אתרים אורגני

הפרמטרים המשפיעים על קידום האתר בגוגל:

אחד הסודות הכי גדולים באינטרנט היא מכלול הפרמטרים המשפיעים על קידום אתר בגוגל.
ובכן עם תעשייה של מיליארדים אין פלא שגוגל שומרת לעצמה את מרבית הפרמטרים המשפיעים על מנוע החיפוש, שכן אם כולם היו יודעים את כל הפרמטרים לא היה דבר כזה קידום אתרים וגם אם כן הוא לא היה
ענף פרסומי בפני עצמו וסביר להניח שגם העוצמה של גוגל הייתה יורדת. בין מאות הפרמטרים השונים יש כמה עשרות המוכרים לציבור וכל חברת קידום מכירה מה עובד לה וללקוחותיה ולפיכך גם יכולה להשתמש בידע ובניסיון שלה לקדם אתכם.

להלן חלק מהפרמטרים המשפיעים על קידום אתר בגוגל:

  • תכנים – אתר שיקבל נקודות דירוג טובות בגוגל הוא אתר שידאג לתוכן ייחודי ואיכותי שיקנה ערך אמיתי לגולשים וגם ישמור על אתר מעודכן באופן סדיר לעתים קרובות. דאגו שהתוכן באתר יהיה נגיש ונוח לקריאה ומכיל מידע הרלוונטי לנושא המאמר ולתחום בו עוסק האתר.

  • קישורים חיצוניים – קישורים אלה נחשבים להמלצות בעיני גוגל. אתרים אחרים המקשרים לאתר שלכם מראים לגוגל שהם ממליצים עליכם ואם אתרים איכותיים ממליצים עליכם זהו בונוס נהדר לדירוג שלכם.

  • שיתופים ברשתות חברתיות – פקטור שנוסף בשנים האחרונות עם עליית הרשתות החברתיות והן השיתופים של האתר ברשתות החברתיות מה שנחשב להמלצות מעולות בעיני גוגל.

  • קוד האתר – בדקו שאין שגיאות בקוד האתר, שהתמונות ממותגות לביטויי המפתח הנדרשות, שהתפריטים מסודרים והניווט נוח באתר, שיש מפת אתר מסודרת וכו’.
קידום אתרים

לסיכום;

על מנת לקדם את האתר שלכם בגוגל כדאי להיעזר בחברת קידום אתרים. תוכלו כמובן לבצע חלק מהפעולות בעצמכם כדי לסייע לחברת הקידום או כדי לחסוך בעלויות אולם הכול צריך להיעשות בהתייעצות מלאה עם חברת הקידום על מנת שעבודת הקידום תעשה בצורה נכונה.
ניסיון של התחכמויות כדי לקדם את האתר בגוגל במהירות עשויות לעלות לכם בענישה בגוגל.

השאירו לנו תגובה

צריכים בניית אתרים? | קידום אתרים? | כתיבה שיווקית?

ניתן לחייג למספר 0552243820 או למלא את הטופס ואנחנו נחזור אליכם בהקדם