קידום אתרים | מה עושה מקדם אתרים בתכל’ס?

5/5
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

סביר להניח שיש לא מעט מאמרים באינטרנט בנושא קידום אורגני וגם באתר שלנו תוכלו למצוא מידע אודות אודות קידום אתרים ומה העבודה כוללת.
במאמר זה אנו רוצים לסקור כמה מן השלבים הקריטיים בתהליך קידום אתרים שכל מקדם אתרים חייב לעשות ללא קשר לאני מאמין שלו בנוגע לפעולות נוספות שהוא מבצע כחלק מעבודת הקידום שלו.

שלב 1 – חקר מילות מפתח :

בשלב הראשון יהיה צורך בחקר מילות מפתח. כאן המקדם חושב למעשה אילו ביטויים הגולשים הרלוונטיים אליכם (קהל היעד שלכם באינטרנט) יחפש בגוגל. כאן צריך לחשוב גם על הביטויים שיהיו רלוונטיים לא רק לחיפוש מידע אלא גם שאותם גולשים יהיו רלוונטיים לכם כלקוחות.
לדוגמה אם אתם משווקים תוסף שאמור לעזור נגד פסוריאזיס, הרי שלהתברג בביטויי מפתח שמלמדים על המחלה אבל לא בהכרח משהו שמספק לה פתרון זה יכול להיות לדוגמה סטודנטים שמחפשים מידע על המחלה לצורך עבודת גמר באוניברסיטה ולא לקוחות שיש להם את זה ובהכרח צריכים את התוסף שלכם.

שלב 2 – לחקור את המתחרים :

בשלב השני תצטרכו לעשות חקר מתחרים. חקר המתחרים יקנה לכם כמה דברים חשובים.

ראשית הוא ייתן לכם רעיונות על אילו ביטויי מפתח אתם רוצים לקדם את עצמכם ולקבל רעיונות לביטויים

חדשים שאולי לא חשבתם עליהם או מצאתם בחקר מילות המפתח שעשיתם. דבר נוסף הוא מציאת רעיונות לנושאים למאמרים לבלוג באתר ולבסוף כמובן שתוכלו להתרשם היכן הם הפיצו מאמרים שמקשרים אליהם לאתר וכמובן מידע נוסף שיכול לעזור לכם ולתת לכם יתרון.

קידום אתרים

שלב 3 – לערוך את האתר והתכנים בו ולהכין תכנים חדשים :

בשלב הזה המקדם יצטרך לערוך ולשדרג את התכנים הקיימים באתר. יש לכך חשיבות גם כדי להפוך פוסטים ישנים לעדכניים יותר כאשר גוגל יסרוק מחדש את העמודים ויגלה שם תוכן חדש הוא יסיק מכך שהאתר נשאר רלוונטי. כמו כן תמנעו שכפולי תוכן מיותרים באתר עם אינספור תכנים באותו נושא ולבסוף כמובן שהמקדם יצטרך גם לעדכן את האתר בתכנים חדשים לעתים קרובות.

שלב 4 – להכניס קישורים לאתר :

וחלק חשוב ובלתי נפרד מעבודת הקידום הוא כמובן לקשר אל האתר ממקומות שונים ברשת.
שימו לב שצריך לעשות זאת בחכמה ובמינון נכון ולא להתפרע עם קישורים חודש אחד ואז להיעלם לכמה חודשים ולעשות מקבץ נוסף של קישורים רבים. גוגל רוצה לראות פעילות טבעית גם בנושא הקישורים הנכנסים אל האתר שלכם, שבעיני גוגל נחשבים להמלצות.
זה יראה די מוזר שבמשך חודשים אף אחד לא ממליץ עליכם ופתאום מאות קישורים מרחבי הרשת ימליצו
עליכם בטווח של פחות מחודש.

קידום אתרים

השאירו לנו תגובה

צריכים בניית אתרים? | קידום אתרים? | כתיבה שיווקית?

ניתן לחייג למספר 0552243820 או למלא את הטופס ואנחנו נחזור אליכם בהקדם