קידום אתרים באמצעות תוכן איכותי

5/5
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

קידום אתרים היא אחת הטכניקות המובילות לשיווק ופרסום באמצעות האינטרנט אין בכך ספק.
הבעיה עם התחום הזה (או שזה לא בעיה כל כך גדולה למעשה) היא שיש מאות פרמטרים המשפיעים על
דירוג אתר במנועי החיפוש וגוגל מגלה לנו רק חלק קטן מהם. יש בזה מן ההיגיון כי אם כולם היו יודעים את הפרמטרים המשפיעים ובאיזו צורה בדיוק אז לא היה דבר כזה SEO, מנוע החיפוש לא היה אותו דבר וסביר להניח שכל פוץ שישלם למתמטיקאי מחונן לחשב עבורו כמה דברים יכול היה לסלול את דרכו לראש תוצאות החיפוש מבלי שהאתר שלו או התוכן שלו יהיו באמת שווים משהו עבור הגולשים.

עבור מי אנחנו כותבים? גוגל או עבור הגולש?

לאורך השנים כולם אמרו שהתוכן הוא המלך. השאלה למה הם התכוונו? האם הם התכוונו לכך שהחשיבות של התוכן היא בהקשר של הקידום האורגני ואנחנו צריכים לרצות את גוגל? או שמא הכוונה היא לכך שחשוב לכלול תוכן איכותי ובעל ערך באתר שייתן מענה אמיתי לגולשים וזהו הסוד הגדול.
היום אין ספק כי מדובר בחלק השני של המשפט כיוון שגם גוגל בעדכונים שביצעה במנוע החיפוש שלה לאורך השנים האחרונות יישרה קו עם כל מה שקשור להשמת הגולש במרכז, לרבות כל מה שקשור בתוכן.

מה מסמל תוכן טוב בעיני הגולש?

הגולש הממוצע רוצה לקרוא תוכן שייתן לו מענה אמיתי ושיהיה לו באמת נוח לקרוא אותו.
מאמרים ארוכים טובים יותר לזמן השהייה של הגולשים באתר, להענקת ערך רב יותר ופירוט נרחב יותר בנושאים מסוימים שאי אפשר לפרט במאמרים קצרים, אולם מאמר ארוך מדי יכול לגרום לגולש לברוח מהר מהאתר. תוכן שכתוב בצורה ילדותית, מלא בשגיאות כתיב או לחילופין תוכן כתוב היטב אבל בשפה גבוהה מדי גם לא יטיבו עם הלקוח שלכם והוא ישמח לקרוא תוכן טוב, ללא שגיאות כתיב ובגובה העיניים.
צריך לדעת היכן לשים את האיזון הנכון בכל דבר שקשור לתוכן וזה יהיה תוכן האידיאלי עבור הגולש.

דרכים להעשיר את התוכן שלכם:

כדאי להוסיף תמונות, אינפוגרפיקה, סרטונים, כותרות משנה, קישורים יוצאים מהעמוד לעמודים חיצונים מהאתר או קישורים פנימיים לעמודי תוכן אחרים באתר לצורך ניווט מהיר ונוח לגולשים בין נושאים פחות ברורים. אין ספק שזה יעשיר את התוכן שלכם ויספק לגולשים שלכם יותר ערך.

השאירו לנו תגובה

צריכים בניית אתרים? | קידום אתרים? | כתיבה שיווקית?

ניתן לחייג למספר 0552243820 או למלא את הטופס ואנחנו נחזור אליכם בהקדם