קידום אתרים – 4 דברים שהם MUST

5/5
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email

הליך קידום אתרים הוא הליך מורכב הבנוי מעשרות פעולות שונות שמקדם אתרים עושה בכל חודש כדי לקדם אתר ולהשפיע על מאות פרמטרים שונים, חלקם גלויים וחלקם לא, המשפיעים על קידום האתר בפועל.
מנוע החיפוש של היום שונה ממנוע החיפוש של פעם וכי ניתן לראות שינוי מהותי ממה שהיה לפני עשור לאופן שבו התוצאות מוצגות כיום. אם כן יש כמה דברים שהם בגדר חובה על מנת לקדם את האתר בגוגל וכדאי שתכירו אותם גם כן.

1 – התאמה למובייל :

האם ידעתם שחצי מהגולשים באינטרנט עושים זאת דרך הסמארטפון? אלה הנתונים של השנה האחרונה בכל אופן, מה שמצביע על אחוז גבוה מאוד של גולשים שאתם לא רוצים להפסיד.
אם האתר לא יהיה מותאם למובייל, חצי מהגולשים שלכם יברחו מהאתר מהר מאוד וזה ישפיע לרעה על הקידום האורגני כיוון שמדד זמן השהייה של הגולשים יפגע.

2 – תוכן וכל מה שקשור אליו :

התוכן הוא מרכיב מפתח בקידום האתר שלכם. מלבד הצורך בשילוב נכון של ביטויי המפתח הרי שישנה גם חשיבות עליונה לאיכות התוכן.
גוגל משדרגים את מנוע החיפוש כל הזמן והמנוע כבר מבין את ההקשרים בין מילים שונות בכל שפה.
היום מומלץ מאוד לכלול ביטוי מפתח זנב ארוך במאמרים ובכותרות המאמרים כיוון שאלה כוללים גם את הביטוי הארוך וגם ביטוי קצר שהוא מהווה חלק מהביטוי הארוך.
מבחינתכם חשוב לעדכן את האתר בתוכן לעתים קרובות ושהתוכן יהיה ייחודי ונותן ערך לגולשים.

3 – סמכות :

לסמכות יש חלק מרכזי באיכות הקישורים המקשרים אליכם לאתר. ככל שהאתרים מרכזיים וסמכותיים יותר יקשרו אליכם כך ייטב. קישור סמכותי אחד יכול להיות טוב יותר מעשרות קישורים פחות איכותיים וגם בכל הנוגע לקישורים פנימיים אלה מסייעים לחזק את הסמכות של עמודים פנימיים לביטויי מפתח מסוימים.

4 – מהירות האתר :

ישנם כמה פרמטרים המשפיעים על מהירות הגלישה באתר. זה יכול להיות תמונות וקבצי מדיה המכבידים על האתר, יכול להיות שרת רחוק או חשבון אחסון בעל נפח מקום נמוך מדי שיכול להשפיע בין היתר על פעילות וגלישה באתר. אם יש לכם אתר וורדפרס תוכלו להתקין תוספים חינמיים שיעזרו לשפר את מהירות האתר וגם אם האתר פועל על פלטפורמה אחרת תוכלו לבצע כמה התאמות לשיפור מהירות האתר.

קידום אתרים , קידום אורגני , מקדם אתרים , קידום ושיווק אתרים , בניית אתרים

השאירו לנו תגובה

צריכים בניית אתרים? | קידום אתרים? | כתיבה שיווקית?

ניתן לחייג למספר 0552243820 או למלא את הטופס ואנחנו נחזור אליכם בהקדם